ERL0722K600FKEK500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
22.6 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL0722K600FKEK500
DigiKey raktári szám
541-ERL0722K600FKEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL0722K600FKEK500
Leírás
RES 22.6K OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,090" átmérő x 0,250" H. (2,29mm x 6,35mm)