ERL05402R00FKEA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
402 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL05402R00FKEA500
DigiKey raktári szám
541-ERL05402R00FKEA500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL05402R00FKEA500
Leírás
RES 402 OHM 1% 1/8W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,066" átmérő x 0,150" H. (1,68mm x 3,81mm)