ERL0536R000GKEK500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
36 Ohms ±2% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL0536R000GKEK500
DigiKey raktári szám
541-ERL0536R000GKEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL0536R000GKEK500
Leírás
RES 36 OHM 2% 1/8W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,066" átmérő x 0,150" H. (1,68mm x 3,81mm)