ERL05215K00FKEA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
215 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL05215K00FKEA500
DigiKey raktári szám
541-ERL05215K00FKEA500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL05215K00FKEA500
Leírás
RES 215K OHM 1% 1/8W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,066" átmérő x 0,150" H. (1,68mm x 3,81mm)