ERC70597R00BEEB500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
597 Ohms ±0,1% 0,75W, 3/4W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC70597R00BEEB500
DigiKey raktári szám
541-ERC70597R00BEEB500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC70597R00BEEB500
Leírás
RES 597 OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)