ERC7047K500DHEK500
DigiKey raktári szám
541-ERC7047K500DHEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC7047K500DHEK500
Leírás
RES 47.5K OHM 0.5% 3/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47.5 kOhms ±0,5% 0,75W, 3/4W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)