ERC655K4900BHEK500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
5.49 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC655K4900BHEK500
DigiKey raktári szám
541-ERC655K4900BHEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC655K4900BHEK500
Leírás
RES 5.49K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)