ERC557K1500FKEK600 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
7.15 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC557K1500FKEK600
DigiKey raktári szám
541-ERC557K1500FKEK600-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC557K1500FKEK600
Leírás
RES 7.15K OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)