ERC556K1200BEEA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
6.12 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC556K1200BEEA500
DigiKey raktári szám
541-ERC556K1200BEEA500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC556K1200BEEA500
Leírás
RES 6.12K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)