ERC554K8700BHEB600 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
4.87 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC554K8700BHEB600
DigiKey raktári szám
541-ERC554K8700BHEB600TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC554K8700BHEB600
Leírás
RES 4.87K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)