ERC552K2600BEEK600
DigiKey raktári szám
541-ERC552K2600BEEK600-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC552K2600BEEK600
Leírás
RES 2.26K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
2.26 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)