ERC5518R200BHEK500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
18.2 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC5518R200BHEK500
DigiKey raktári szám
541-ERC5518R200BHEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC5518R200BHEK500
Leírás
RES 18.2 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)