ERC55169K00FHEA600 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
169 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC55169K00FHEA600
DigiKey raktári szám
541-ERC55169K00FHEA600TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC55169K00FHEA600
Leírás
RES 169K OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)