ERC5510K600BHEA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
10.6 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC5510K600BHEA500
DigiKey raktári szám
541-ERC5510K600BHEA500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC5510K600BHEA500
Leírás
RES 10.6K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)