ERC50750R00BHEK500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
750 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC50750R00BHEK500
DigiKey raktári szám
541-ERC50750R00BHEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC50750R00BHEK500
Leírás
RES 750 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)