ERC50634R00BEEK500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
634 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC50634R00BEEK500
DigiKey raktári szám
541-ERC50634R00BEEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC50634R00BEEK500
Leírás
RES 634 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)