ERC5019K300BEEB500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
19.3 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERC5019K300BEEB500
DigiKey raktári szám
541-ERC5019K300BEEB500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERC5019K300BEEB500
Leírás
RES 19.3K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)