CSC10A014K70GEK
DigiKey raktári szám
CSC4.7KCC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSC10A014K70GEK
Leírás
RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4,7k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 9 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 10-SIP
Kategória
Érintkezők száma
10
Gyártó
Vishay Dale
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Áramkör típusa
Busz
Tokozás
10-SIP
Ellenállás (Ohm)
4,7k
Gyártói tokozás
10-SIP
Tűrés
±2%
Méretek
0,990" H. x 0,098" Sz. (25,15mm x 2,49mm)
Ellenállások száma
9
Max. magasság (beültetve)
0,195" (4,95mm)
Resistor-Ratio-Drift
±50ppm/°C