CRCW251210K0JNEH megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 13 995
Adatlap
Direct
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 33 308
Adatlap
Similar
Bourns Inc.
Similar
Bourns Inc.
10 kOhms ±5% 1W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW251210K0JNEH
DigiKey raktári szám
CRCW251210K0JNEH-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW251210K0JNEH
Leírás
RES SMD 10K OHM 5% 1W 2512
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW251210K0JNEH modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,248" H. x 0,124" Sz. (6,30mm x 3,15mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)