CRCW121039K0FKEA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
YAGEO
Raktáron: 5 000
Adatlap
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
39 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 1210 (3225 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW121039K0FKEA
DigiKey raktári szám
CRCW121039K0FKEA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW121039K0FKEA
Leírás
RES SMD 39K OHM 1% 1/2W 1210
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW121039K0FKEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)