CRCW1210150RJNEB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Panasonic Industry
Direct
Stackpole Electronics Inc
150 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 1210 (3225 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW1210150RJNEB
DigiKey raktári szám
CRCW1210150RJNEB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW1210150RJNEB
Leírás
RES SMD 150 OHM 5% 1/2W 1210
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW1210150RJNEB modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)