CRCW120682K0FKTA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 13 837
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 2 729
Adatlap
Direct
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
YAGEO
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
82 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW120682K0FKTA
DigiKey raktári szám
CRCW120682K0FKTA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW120682K0FKTA
Leírás
RES SMD 82K OHM 1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW120682K0FKTA modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)