CRCW1206820RJNEB nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
Panasonic Industry
Direct
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
820 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW1206820RJNEB
DigiKey raktári szám
CRCW1206820RJNEB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW1206820RJNEB
Leírás
RES SMD 820 OHM 5% 1/4W 1206
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW1206820RJNEB modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)