CRCW120675K0DHEAP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
75 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW120675K0DHEAP
DigiKey raktári szám
CRCW120675K0DHEAP-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW120675K0DHEAP
Leírás
RES SMD 75K OHM 0.5% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW120675K0DHEAP modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)