CRCW1206200KFKEA
DigiKey raktári szám
541-200KFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-200KFCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-200KFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW1206200KFKEA
Leírás
RES SMD 200K OHM 1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRCW1206200KFKEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)