CRCW12061K18FKEAHP
DigiKey raktári szám
CRCW12061K18FKEAHPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW12061K18FKEAHP
Leírás
RES SMD 1.18K OHM 1% 3/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.18 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CRCW12061K18FKEAHP modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)