CRCW1206120RJNEAIF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CRCW1206120RJNEAIF |
Leírás | RES SMD 120 OHM 5% 1/4W 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CRCW1206120RJNEAIF modellek |
Kategória | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200, impulzustűrő |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±200ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,024" (0,60mm) |