CRCW1206120RJNEAHP
DigiKey raktári szám
541-120UATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-120UACT-ND - Vágott szalag (CT)
541-120UADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW1206120RJNEAHP
Leírás
RES SMD 120 OHM 5% 3/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRCW1206120RJNEAHP modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)