CRCW08053R90FKEAHP
DigiKey raktári szám
541-CRCW08053R90FKEAHPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-CRCW08053R90FKEAHPCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-CRCW08053R90FKEAHPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW08053R90FKEAHP
Leírás
RES SMD 3.9 OHM 1% 1/2W 0805
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRCW08053R90FKEAHP modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)