CRCW08052K49FKTA
DigiKey raktári szám
541-CRCW08052K49FKTATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-CRCW08052K49FKTACT-ND - Vágott szalag (CT)
541-CRCW08052K49FKTADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW08052K49FKTA
Leírás
RES SMD 2.49K OHM 1% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.49 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRCW08052K49FKTA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)