CRCW0805158KFKEA
DigiKey raktári szám
541-158KCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-158KCCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-158KCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW0805158KFKEA
Leírás
RES SMD 158K OHM 1% 1/4W 0805
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
158 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRCW0805158KFKEA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)