CRCW060351R0JNTB nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Panasonic Industry
Direct
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
51 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW060351R0JNTB
DigiKey raktári szám
CRCW060351R0JNTB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW060351R0JNTB
Leírás
RES SMD 51 OHM 5% 1/10W 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW060351R0JNTB modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,55mm x 0,85mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)