CRCW0603402KFKEA
DigiKey raktári szám
541-402KHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-402KHCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-402KHDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW0603402KFKEA
Leírás
RES SMD 402K OHM 1% 1/8W 0603
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
402 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRCW0603402KFKEA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,55mm x 0,85mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)