CRCW040256K0FKEDHP
DigiKey raktári szám
541-CRCW040256K0FKEDHPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-CRCW040256K0FKEDHPCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-CRCW040256K0FKEDHPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW040256K0FKEDHP
Leírás
RES SMD 56K OHM 1% 1/5W 0402
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRCW040256K0FKEDHP modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)