CRCW04024K42FKEDC
DigiKey raktári szám
541-4990-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW04024K42FKEDC
Leírás
RES 4.42K OHM 1% 1/16W 0402
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.42 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CRCW04024K42FKEDC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)