CRCW040210K0JNED
DigiKey raktári szám
541-10KJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-10KJCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-10KJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW040210K0JNED
Leírás
RES 10K OHM 5% 1/10W 0402
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±5% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CRCW040210K0JNED modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)