CRCW020110K0FNED
DigiKey raktári szám
541-10.0KABTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-10.0KABCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-10.0KABDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW020110K0FNED
Leírás
RES SMD 10K OHM 1% 1/20W 0201
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W SMD ellenállás 0201 (0603 metrikus) Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CRCW020110K0FNED modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,010" (0,26mm)