CMF7075K000FKEK nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Adatlap
75 kOhms ±1% 1,75W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF7075K000FKEK
DigiKey raktári szám
CMF7075K000FKEK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF7075K000FKEK
Leírás
RES 75K OHM 1.75W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF7075K000FKEK modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)