CMF7049K900FKRE elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Adatlap
Similar
49.9 kOhms ±1% 1,75W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF7049K900FKRE
DigiKey raktári szám
CMF7049K900FKRE-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF7049K900FKRE
Leírás
RES 49.9K OHM 1.75W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF7049K900FKRE modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)