CMF7022K600FHEB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
22.6 kOhms ±1% 1,75W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF7022K600FHEB
DigiKey raktári szám
CMF7022K600FHEB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF7022K600FHEB
Leírás
RES 22.6K OHM 1.75W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CMF7022K600FHEB modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)