CMF70100K00FKEK143
DigiKey raktári szám
541-CMF70100K00FKEK143-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF70100K00FKEK143
Leírás
CMF-70-143 100K 1% T-1 EK E3
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms ±1% 1,75W Furatszerelt ellenállás axiális Lángálló bevonat, nem mágneses, biztonsági Fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
Lángálló bevonat, nem mágneses, biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)