CMF6568K000FKBF elavult és már nem gyártják.
Adatlap
68 kOhms ±1% 1,5W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6568K000FKBF
DigiKey raktári szám
CMF6568K000FKBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6568K000FKBF
Leírás
RES 68K OHM 1.5W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6568K000FKBF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)