CMF6524K900FKEA70 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Similar
24.9 kOhms ±1% 1,5W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6524K900FKEA70
DigiKey raktári szám
CMF6524K900FKEA70-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6524K900FKEA70
Leírás
RES 24.9K OHM 1.5W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6524K900FKEA70 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)