CMF65150R00FKEB11 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Adatlap
Upgrade
Adatlap
Upgrade
150 Ohms ±1% 1,5W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF65150R00FKEB11
DigiKey raktári szám
CMF65150R00FKEB11-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF65150R00FKEB11
Leírás
RES 150 OHM 1.5W 1% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF65150R00FKEB11 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)