CMF6510R000FKEB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 540
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 0
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 960
10 Ohms ±1% 1,5W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6510R000FKEB
DigiKey raktári szám
CMF6510R000FKEB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6510R000FKEB
Leírás
RES 10 OHM 1.5W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6510R000FKEB modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)