CMF6510R000FKEA
DigiKey raktári szám
541-CMF6510R000FKEATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-CMF6510R000FKEACT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6510R000FKEA
Leírás
RES 10 OHM 1.5W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms ±1% 1,5W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
CMF6510R000FKEA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)