CMF6075R000BHEK nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 19
Adatlap
Similar
75 Ohms ±0,1% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6075R000BHEK
DigiKey raktári szám
CMF6075R000BHEK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6075R000BHEK
Leírás
RES 75 OHM 1W 0.1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6075R000BHEK modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,165" átmérő x 0,469" H. (4,20mm x 11,90mm)