CMF6049K900BERE elavult és már nem gyártják.
Adatlap
49.9 kOhms ±0,1% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6049K900BERE
DigiKey raktári szám
CMF6049K900BERE-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6049K900BERE
Leírás
RES 49.9K OHM 1W 0.1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6049K900BERE modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,165" átmérő x 0,469" H. (4,20mm x 11,90mm)