CMF601K2400BHR6
DigiKey raktári szám
CMF601K2400BHR6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF601K2400BHR6
Leírás
RES 1.24K OHM 1W .1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.24 kOhms ±0,1% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
CMF601K2400BHR6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,165" átmérő x 0,469" H. (4,20mm x 11,90mm)