CMF6015K000DER6 elavult és már nem gyártják.
Adatlap
15 kOhms ±0,5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6015K000DER6
DigiKey raktári szám
541-CMF6015K000DER6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-CMF6015K000DER6CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6015K000DER6
Leírás
RES 15K OHM 1W .5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6015K000DER6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,165" átmérő x 0,469" H. (4,20mm x 11,90mm)